Referencje

Archidiecezja Warszawska
Archidiecezja Warszawska
"Rekomenduję firmę Matis jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań remontowych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Matis jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych".
Brylant Development
Brylant Development
"Możemy zaświadczyć, że w czasie realizacji inwestycji poziom wykonywanych prac, począwszy od urządzenia placu budowy po prace wykończeniowe był bardzo wysoki. Z pełnym zaufaniem polecamy firmę Centrum Ogrodzeń Konstruktor Sp.J. kolejnym inwestorom jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę prac związanych z kompleksową budową ogrodzeń".
Elemis
Elemis
"Firma Centrum Ogrodzeń Konstruktor powierzone prace wykonała terminowo, solidnie, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz treścią zawartej umowy, w sposób satysfakcjonujący naszą firmę. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i z przekonaniem polecamy firmę Centrum Ogrodzeń Konstruktor jako w pełni rzetelnego Wykonawcę. Z w/w Firmą współpracujemy na innych naszych inwestycjach w Warszawie".
PBIiK
PBIiK
"Firmę Centrum Ogrodzeń Konstruktor charakteryzuje wysoka jakość oferowanych wyrobów i usług, rzetelność i fachowość połączona z osobistym zaangażowaniem we współpracę z wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Dała się ona poznać jako kontrahent terminowo realizujący zlecenia z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Do wyboru firmy Centrum Ogrodzeń Konstruktor spośród szerokiego grona firm o podobnym charakterze skłoniły nas nie tylko względy praktyczne jak oferowana szeroka gama wyrobów, czy dogodna lokalizacja, ale co ważniejsze wieloletnie doświadczenie, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako klienta, miła oraz kompetentna obsługa i pełen profesjonalizm kadry pracowniczej. Dotychczasowa współpraca z firmą Centrum Ogrodzeń Konstruktor pozwala nam szczerze ją polecić jako wiarygodnego i solidnego partnera".
Polbud
Polbud
Bielsk Podlaski, Polbud SA
"Prace wykonane były zgodnie ze sztuką budowlaną i przepisami Prawa Budowlanego. Jakość wykonanych robót nie budziła naszych najmniejszych zastrzeżeń. Współpracę oceniamy bardzo wysoko i polecamy firmę Centrum Ogrodzeń Konstruktor jako wykonawcę wszelkich prac związanych z budową i remontem ogrodzeń".
Pro Urba
Pro Urba
"Wszystkie prace wykonane zostały z należytą starannością, a ich parametry techniczne oraz walory eksploatacyjno-estetyczne potwierdzają profesjonalne podejście do wykonanych robót. Firma Centrum Ogrodzeń Konstruktor wykazała się doskonałą jakością dostarczonych materiałów i należytym wykonaniem. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z przyjętym harmonogramem".
Przedszkole nr 225
Przedszkole nr 225
"Rekomenduję firmę Centrum Ogrodzeń Konstruktor jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań montażowych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Firma Centrum Ogrodzeń Konstruktor jest godna polecenia przy realizacji zadań inwestycyjnych".
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13
"Możemy zaświadczyć, że w czasie realizacji inwestycji poziom wykonywanych prac, począwszy od urządzenia placu budowy po prace wykończeniowe był bardzo wysoki. Wszystkie prace wykonane były w pełni profesjonalnie i zgodnie z zadeklarowanym harmonogramem. Z pełnym zaufaniem polecamy firmę Centrum Ogrodzeń Konstruktor Sp. J. kolejnym inwestorom jako solidnego i godnego zaufania wykonawcę prac związanych z kompleksową budową ogrodzeń.
Parafia Dębe Wielkie
Parafia Dębe Wielkie
Probis
Probis
Pruszków, Probis Sp. z o.o.
Przedszkole 315
Przedszkole 315
Styropmin
Styropmin
Mińsk Mazowiecki, P.P.U.H. Styropmin
Przedszkole nr 100
Przedszkole nr 100