O nas

Witamy w CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR!

To jedyny taki wybór ogrodzeń w okolicach Warszawy

CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR to prężnie rozwijająca się firma rodzinna z wieloletnim  doświadczeniem w swojej branży. Działamy od 2002 roku. Nasza firma mieści się przy ul. Piastowskiej 162, 05-074 Wielgolas Brzeziński. To miejscowość położona w  województwie mazowieckim, na terenie gminy Halinów. Znajdujemy się przy samej trasie DK2 Warszawa - Mińsk Maz.  26 km na wschód od centrum Warszawy. Nasze współrzędne GPS: N52.201803°, E21.392489°

Działamy w zakresie dystrybucji ogrodzeń zarówno dla budownictwa jednorodzinnego, osiedli oraz specjalistycznych obiektów przemysłowych, wojskowych i sportowych, a także ogrodzeń industrialnych. Ponadto współpracujemy z wieloma hurtowniami i składami budowlanymi na terenie całego kraju.

CENTRUM OGRODZEŃ KONSTRUKTOR to kompleksowa oferta ogrodzeń po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza firma posiada bogatą ofertę ogrodzeń metalowych, systemowych, drewnianych, betonowych, murowanych oraz wszelkie niezbędne akcesoria ogrodzeniowe. Mamy w asortymencie również siatki techniczne oraz siatki dla hodowców zwierząt. Na składzie firmowym dostępnych jest kilkadziesiąt gotowych wzorów, katalogi oraz zdjęcia. Realizujemy zamówienia indywidualne według projektu Klienta.

Ponadto przyjmujemy zamówienia telefoniczne i mailowe, zapewniamy dostawę towaru na miejsce oraz dysponujemy możliwością montażu lub wykonawstwa na bardzo dogodnych warunkach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a szczególnie do obejrzenia bogatej (ponad 300 zdjęć) galerii zdjęć naszych produktów.
W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji.

tel. kom. 501 943 161
e-mail: biuro@centrumogrodzen.com.pl

I. Miesiące kwiecień - październik.
W tygodniu:
8.00 - 17.00
W soboty:
8.00 - 12.00

II. Miesiące listopad, grudzień, marzec.
W tygodniu:
8.00 - 16.30
W soboty:
8.00 - 12.00

III. Miesiące styczeń i luty.
W tygodniu:
8.00 - 16.00
W soboty - nieczynne.

IV. UWAGA: W dniach 23.12. - 06.01. PRZERWA ZIMOWA (remanent) firma nieczynna - dyżury telefoniczne”.

W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) oraz zimowych (styczeń, luty) godziny pracy mogą ulec zmianie – prosimy o kontakt telefoniczny.