Skontaktuj się z nami: Wielgolas Brzeziński 28A
05-074 Halinów
woj. Mazowieckie
(około 10 km od granic Warszawy)
tel.: (22) 498 20 40
biuro@centrumogrodzen.com.pl

Ogrodzenie łupane i klinkierowe

Warto chronić swoją posesję przed intruzami, zarówno przed ludźmi, jak i przed bezpańskimi zwierzętami. Zachęcamy do zainwestowania w nasze wspaniałe ogrodzenia murowane. Są to stabilne, bardzo wytrzymałe i przy okazji eleganckie konstrukcje, które będą pełniły nie tylko funkcje użytkowe, ale także dekoracyjne. Oferujemy asortyment pochodzący od znanych i cenionych, polskich producentów, takich jak Joniec, Drewbet oraz Amer Block. Dysponujemy również produktami marki Joniec. Nasz ogród wystawowy znajduje się przy drodze krajowej nr 2 (E30) w Wielgolasie Duchnowskim pod nr 59. Prezentujemy tam ekspozycje naszych płotów, dzięki czemu z łatwością można wybrać elementy odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom estetycznym.

Podejmując z nami współpracę Klienci mogą liczyć na:

  • Profesjonalne doradztwo inwestycyjne,
  • Sporządzanie rzetelnych kosztorysów planowanych prac,
  • Szybki montaż zamówionych elementów

Polecamy serdecznie ogrodzenia łupane. Powstają one z estetycznych, murowanych bloczków, do produkcji których wykorzystano beton z dodatkiem granitu. Charakteryzują się one małą nasiąkliwością oraz ogromną wytrzymałością, dzięki czemu doskonale spełniają swoje funkcje przez wiele lat, chroniąc i zdobiąc posesję. Płoty tego typu odznaczają się stonowanym, rustykalnym wyglądem. Są więc doskonałym tłem m.in. dla ogrodów angielskich. Słupki nie wymagają cyklicznej konserwacji, dlatego w obiekty tego typu chętnie inwestują osoby ceniące efektowne i wytrzymałe rozwiązania.

Coraz większą popularnością cieszą się również ogrodzenie klinkierowe. Są to eleganckie konstrukcje, harmonijnie współgrające ze schludnie zagospodarowanym otoczeniem. Ich niezwykły design sprawia, że stają się one najlepszą ozdobą otoczenia, w którym zostały zamontowane. Można je zamówić w różnych kolorach, od klasycznego, ceglanego, po ciepły, piaskowy odcień. Każdy znajdzie u nas idealne rozwiązanie dla swojej posesji. Te solidne, mrozoodporne obiekty o niskiej nasiąkliwości wyglądają perfekcyjnie przez wiele lat. Nie wymagają wielu zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych.

Dzięki naszym płotom można stworzyć bezpieczną, zamkniętą przestrzeń ogrodową. Będzie ona idealnym miejscem do urządzania grilli czy innych imprez z przyjaciółmi oraz z rodziną. Nasze konstrukcje będą chroniły dzieci przed wybiegnięciem na ulicę, nie pozwolą również zwierzętom domowym na nienadzorowane włóczęgi. Zapewnią również poczucie intymności.

Warto więc podjąć z nami współpracę. Oferujemy asortyment najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy będzie mógł sobie pozwolić na zamówienie naszych murowanych ogrodzeń, zarówno tych klinkierowych, jak i łupanych. Zachęcamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania związane z planowaną inwestycją.

Drewbet Cennik 2017

Drewbet Katalog Główny

Drewbet katalog nowości 2017

Cennik Drewbet metal standard 2017

Cennik Drewbet metal NIETYPOWE 2017

Cennik Drewbet metal S1 - S6 TYPOWE 2017

Cennik Drewbet metal S1 - S6 NIETYPOWE 2017

Cennik DREWBET cennik bloczków

Katalog Joniec 2017

Cennik Joniec 2017

OWS JONIEC 2017


www.centrumogrodzen.com.pl