Ogrodzenia metalowe


Skontaktuj się z nami: Wielgolas Brzeziński 28A
05-074 Halinów
woj. Mazowieckie
(około 10 km od granic Warszawy)
tel.: (22) 498 20 40
biuro@centrumogrodzen.com.pl

Specjalna oferta rabatowa dla firm budowlanych i wykonawców ogrodzeń. Masz pytania? Zadzwoń: 506 124 115 lub napisz: roman@centrumogrodzen.com.pl

Oferujemy naszym klientom między innymi różnego typu metalowe przęsła ogrodzeniowe. Są to produkty nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i bardzo nowoczesne. W naszym asortymencie znajdują się przęsła ogrodzeniowe z rozmaitym wypełnieniem. Wyróżniamy spośród nich:

  • wypełnienie z profili zamkniętych
  • wypełnienie z pełnej stali
  • wypełnienie z kątowników
  • wypełnienie ze sztachet metalowych

Najbardziej popularne wypełnienia przęseł ogrodzeniowych wykonane są z kształtowników zamkniętych posiadających przekrój kwadratowy a także z prętów, płaskowników, czy np. kątowników. Coraz więcej Klientów decyduje się na zakup ogrodzeń wykonanych ze sztachet metalowych. Z naszej oferty wybrać można wiele dodatkowych elementów dekoracyjnych, co pozwala dopasować wygląd i styl ogrodzenia do indywidualnych gustów i upodobań.

Aby zabezpieczyć przęsła ogrodzeniowe przed korozją, można je ocynkować, pomalować specjalną farbą antykorozyjną i farbą do metalu. W ofercie posiadamy również farby strukturalne i patyny – ozdobne farby do ogrodzeń.

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment ogrodzeń wyprodukowanych według gotowych wzorów, jednak istnieje również możliwość realizacji zamówień opartych o indywidualny projekt klienta.

 

Nowoczesne i klasyczne ogrodzenia na zamówienie

Cennik Nowoczesne ogrodzenia Konsport ---> Konsport Ogólne Warunki Sprzedaży

Konsport Katalog Posesyjny

Wielozadaniowe ogrodzenia GATIGO - katalog

 


Page: 

Page: 

www.centrumogrodzen.com.pl